نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ترکیه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ترکیه Yapi استانبول ۲۰۱۶

بزرگترین نمایشگاه بین‌المللی ساختمانی ترکیه، آسیای میانه و آفریقا موسوم به سی‌ و نهمین دوره نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت ساختمان استانبول ترکیه ۲۰۱۶ در تاریخ ۱۰ – ۱۴ May  به مدت پنج روز (۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۵ ) در Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – İstanbul استانبول آغاز به کار می‌کند.
این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از ۱۰۵ کشور جهان در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود. در نمایشگاه بین‌المللی ساختمان و مصالح ساختمانی و معماری استانبول ترکیه واحدهای شرکت‌کننده به معرفی محصولات خود در زمینه انواع پروژه ساختمانی، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، معماری،مصالح ساختمانی و املاک تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته خارجی، بتن،فولاد، سیمان، کاشی و سرامیک، سنگ، ابزار و ماشین آلات و یراق‌آلات،دکوراسیون، معماری داخلی، آشپزخانه، حمام، استخر، لوله و اتصالات،پلاستیک، رنگ، دروپنجره، شیشه، آلومینیوم، آسانسور، روشنایی، شیرآلات، آسفالت و عایق‌ها، نما، سازه، پیمانکاری، آتش‌نشانی، تفریحی و ورزشی، آزمایشگاهی، نانو، قالب‌ها و الکترونیک.
انبوه‌سازی، فن‌آوری‌های نوین ساختمان، ساخت‌و‌سازهای پیشرفته، پیمانکاری ساختمان، شهرسازی، سرمایه‌گذاری، ماشین‌آلات تولید بتن، فرآورده‌های چوبی، پاركت و ديواركوب، درب و پنجره، تجهیزات آشپزخانه و… می‌پردازند.
این دوره با استقبال جمع کثیری از مقامات عالی‌رتبه شهرداری‌ها، نظام مهندسی‌ها، سرمایه‌گذاران مسکن و بازرگانان مصالح ساختمانی و دیگر ارگان‌های مرتبط با مهندسی عمران و ساختمان و مسکن ایران آغاز شده است.
سال گذشته نمایشگاه بین‌المللی ساختمان استانبول با حضور ۱۱۵۰ شرکت در مساحتی بالغ بر ۱۱۰ هزار مترمربع و تعداد ۱۱۰ هزار بازدیدکننده متخصص برگزار گردید.

همچنین در این دوره رویدادهای مفیدی برای ارتباط صاحبان صنایع ایرانی و خارجی با یکدیگر و فرصت های شغلی فرامرزی ایجاد خواهد شد.

مکان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ترکیه Yapi استانبول

 

عزیزان همکار و دوستانی که علاقه مند هستند برای شرکت در نمایشگاه می توانند به صورت رایگان از طریق لینک زیر ثبت نام کرده و بلیط ورود به نمایشگاه را دریافت کنند


لیست شرکتهای غرفه دار در نمایشگاه صنعت ساختمان ترکیه
ثبت نام آنلاین رایگان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان استانبول

 

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ترکیه
5 (100%) 1 vote[s]